İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanı Fatih Karabatı Karacabey Sanayi Sitesi Venedik Nehrini Aratmıyor Dedi

İlçemizin bel kemiği olan karacabey sanayi sitesi her yağmur yağdığında sanayi çalışanlarının çilesi olmuş unutulmuş sorunlarını defalarca dile getirmelerine rağmen her yağmur sonrası Venedik nehrini aratmayan görüntüsü ile vatandaşların çilehanesi olmuş durumda Modern kent olma yolunda çalışma yapıldığı iddia edilen Karacabey'i sadece heykelden ibaret sayan bir yönetim şekli ile karşı karşıya kalmış Karacabey  halkı artık bu duruma bir son verilmesini bekliyor.

İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanı Fatih Karabatı Karacabey Sanayi Sitesi Venedik Nehrini Aratmıyor Dedi
19 Ocak 2021 - 14:56

İlçemizin bel kemiği olan karacabey sanayi sitesi her yağmur yağdığında sanayi çalışanlarının çilesi olmuş unutulmuş sorunlarını defalarca dile getirmelerine rağmen her yağmur sonrası Venedik nehrini aratmayan görüntüsü ile vatandaşların çilehanesi olmuş durumda Modern kent olma yolunda çalışma yapıldığı iddia edilen Karacabeyi sadece heykelden ibaret sayan bir yönetim şekli ile karşı karşıya kalmış Karacabey  halkı artık bu duruma bir son verilmesini bekliyor.
Ağaç Katliamını Kınıyoruz.

Vatandaş soruyor ; İlçenin belli  yerleri sorunu olmayan rant uğruna  6 ayda bir yollar yapılırken sanayi sitemize niye önem verilmiyor sesimiz duyulmuyor. Seçim çalışmalarında dilinizden düşürmediginiz güzellikler şehri diye nitelendirdiğiz 80 bin nüfuslu olan ilçemizin sanayi sitesi böylemi olmalı sanayi sitesi bu durumda mücadele ederken onların sorunlarını öteleyip Bursa caddesinde bulunan ağaçları kesmek ne kadar kötü bir durum peygamber efendimiz Hz.Muhammed Mustafa (S.A.V.) hadisi şerifinde belirttiği üzere "Kıyametin kopacağını bilseniz dahi  elinizdeki fidanı dikiniz" sözünü hatırlatırız. Bursa caddesi üzerindeki yapılan açıklamalarda her ne kadar ağaçların başka bir tarafa nakil edileceği söylenmiş olsa dair görünen manzara açıklamanın tam aksi yönde olduğunu gözler önüne sermektedir. İYİ Parti olarak bu ağaç katliamını  şiddetle kınıyoruz .
İYİ PARTİ KARACABEY İLÇE BAŞKANI 
FATİH KARABATI

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum